Українська ігрова індустрія активно розвивається і буквально кожного місяця виходять нові цікаві українські інді ігри на пк ігри від українських розробників із якими точно варто ознайомитись.
Але може статися так, що у вирі постійних релізів інших авторів та студій, конкуренції і простого збігу обставин, Ви можете їх пропустити й просто не дізнатися, що на світ з’явились такі нові цікаві ігри. В такому Випадку Вам на допомогу прийде дана добірка.
На YouTube-каналі “Таємна кімната” Ви можете ознайомитися із даною добіркою у форматі відео та багатьма іншими цікавими матеріалами про ігрову індустрію та її історію.
На останок я приберіг одну із, на мою думку, найдраматичниіших інді ігор зіграних мною, яка, в той же час є найпростішою із нашого списку у плані ігорового процесу.
Польовий шпиталь – це текстовий бюрократичний детектив у якому ми переносимось у країну в якій вирує війна. В ролі польового лікаря Тейлора ми опиняємось у шпиталі, де будеми лікувати військових.
Трейлер гри Field Hospital: Dr. Taylor’s Story
Уся суть в тому, що наші можливості, як лікаря, так і польової лікарні в цілому дуже обмежені і усіх врятувати не вийде. Ознайомившись із короткою біографією пацієнта, історією хвороби та ступенем складності травм, отриманих в результаті бойових дій, ми повинні вирішувати, кого лікувати, а кому відмовити.
Часом буває, що до нас потрапляють легкі пацієнти і наша відмова не стане для них смертельною. Але частіше виникиє ситуація, коли складних пацієнтів багато, а лікарняних ліжок обмежена кількість, тому комусь ми обов’язково змушені відмовити у допомозі і хтось точно загине.
Ця гра детально демонструє, наскільки багато інколи залежить від одного підпису чи штампу. Наскільки бюрократія впливає на життя людей, а особливо військових у період конфліктів із жертвами та моментами, коли рішення потрібно ухвалювати максимально швидко.
Немає просто хороших чи на 100% поганих людей. Бувають різни ситуації у яких опиняється людина.
Ігровий процес максимально простий – ми читаємо коротку біографію людини, яка до нас потрапляє та аналізуємо її стан, а далі вирішуємо: лікувати чи відмовити.
Усе ніби й просто, але як тільки починаєш занурюватися у історії та втрачаєш перших пацієнтів, починаєш розуміти, що кожна дія має свої наслідки, зустрічі із якими не уникнути.
У Field Hospital дуже добре прописані діалоги та біографії пацієнтів. Долі персонажів переплетені і дуже цікаво шукати зв’язки між рядками тексту.
Це досить коротка гра, яку можна пройти буквально за півтори години, але цей час Ви точно не змарнуєте та запам’ятаєте. Плюс до цого, у грі декілька фіналів і Вам точно захочеться повернутися у цей жорстокий світ, щоб спробувати врятувати якогось конкретного пацієнта, біографія якого Вас зачепила.
Цей проект дуже сильно грає на емоціях гравців, адже допомогти хочеться усім, тому будьте готові, що робити вибір інколи буде дуже складно.
Field Hospital: Dr. Taylor’s Story доступна у магазині Steam всього за 69 гривень.