Угода з користувачем

Ця угода укладається між Tayemnakimnata.com (далі за текстом — сайт або блог) — інтернет-порталом, що надає доступ і послуги сайту Tayemnakimnata.com й і приватною особою, яка відвідала сторінки блогу або скористалася хоча б одним із сервісів, що надаються в рамках сайту (далі за текстом – відвідувачем сайту).

Угода користувача регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту, наданого адміністрацією сайту майданчика для отримання, розміщення інформації та спілкування.

1. Відвідувач сайту

1.1. Відвідувачем сайту є будь-яка приватна особа, яка зайшла і переглянула хоча б одну сторінку (публікацію) сайту без попередньої реєстрації та авторизації на сайті або форумі.

1.2. Відвідувач, який зареєструвався та авторизувався з використанням унікальних індивідуальних даних, стає користувачем сайту.

1.3. Користувач має доступ до розширених можливостей, що надаються в рамках сайту/блогу.

1.4. Для того, щоб користуватися ресурсами, сервісами, можливостями сайту, користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з Угодою. Користувач не має права користуватися сайтом, якщо він не прийняв умови Угоди.

1.5. Відвідувач не має права користуватися послугами сайту та не може прийняти умови Угоди, якщо він не досяг встановленого законодавством віку для укладення таких угод; або не виконав інших умов для укладання подібних угод, передбачених законодавством.

2. Використання матеріалів сайту

2.1. Використовувати інтерактивні ресурси сайту/блогу, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали та вести онлайн-спілкування можуть лише зареєстровані відвідувачі (включаючи сервіси коментування) – користувачі сайту.

2.2. Користувач має право:

2.2.1. Розміщувати повідомлення;

2.2.2. Коментувати записи;

2.2.3. Використовувати ресурси сайту іншим способом, що не суперечить основам його діяльності.

2.3. Авторські права на матеріали сайту, ресурси, сервіси, якщо не зазначено інше, належать адміністрації сайту.

2.4. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

2.5. Допускається часткове цитування матеріалів сайту/блогу на нерегулярній основі з обов’язковим посиланням на сторінку – джерело цитати (не більше 5% від загального обсягу матеріалу).

2.6. Всі назви, найменування, торгові марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їхніх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки (r) та/або ™ для їх позначення.

3. Правила коментування та написання відгуків

3.1. При написанні відгуків та коментарів користувач повинен дотримуватись встановлених загальних правил та обмежень.

3.2. Незнання правил, у тому числі обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів сайту, не звільняє відвідувача (у тому числі й користувача) сайту від їх виконання, а у разі їх порушення від відповідальності відповідно до цієї угоди та законодавства України.

3.3. На сайті заборонено:

3.3.1. Використання форми відгуків не за призначенням (наприклад, для оголошень купівлі-продажу);

3.3.2. Образлива поведінка щодо інших відвідувачів, представників адміністрації сайту;

3.3.3. Розміщення нецензурних висловлювань;

3.3.4. Публікація повідомлень із метою провокування різкої реакції інших учасників ресурсу (тролінг);

3.3.5. Розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень чи оголошень;

3.3.6. Розміщення матеріалів, що містять образливі вирази, ознаки дискримінації щодо національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності;

3.3.7. Несанкціоноване розміщення користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам;

3.3.8. Пропагування комп’ютерного та аудіовідеопіратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли та/або сайти, які безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торент-трекери, файлообмінники, варез-сайти);

3.3.9. Створення облікових записів, у яких ім’я користувача імітує службові імена (Адміністратор, Модератор тощо), або подібно до імені вже зареєстрованого користувача;

3.3.10. Використання в текстах повідомлень великих літер, розділових знаків і спецсимволів, крім випадків, які регламентовані правилами мови, що використовується;

3.3.11. Публікація закликів до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади; до зміни державного кордону України; до погромів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд; до агресії або розв’язання військового конфлікту; інші дії та публікація будь-яких повідомлень, заборонених законодавством України;

3.3.12. Розміщення повідомлень (відгуків, коментарів), які повторюють повністю, частково або за змістом та змістом попередні повідомлення (обговорення, коментарі), у тому числі й видалені адміністрацією сайту на підставі цієї Угоди.

3.4. На сайті не вітається розміщення повідомлень, позбавлених інформаційного навантаження, що не стосуються тематики ресурсу.

4. Відповідальність за розміщення матеріалів

4.1. У рамках сайту/блогу користувачам надається майданчик для спілкування (блог, система коментування тощо). Висловити свою думку щодо тематики сайту може будь-який користувач.

4.2. Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної в загальнодоступних розділах сайту (відгуки, форум, коментарі) несе виключно її автор.

4.3. Загальнодоступні розділи сайту піддаються постмодерації — перевірці модератором (уповноваженим представником адміністрації сайту) після розміщення повідомлень.

4.4. Відвідувач, який вважає інформацію на сайті такою, що прямо порушує чиїсь інтереси, і користувач, який розмістив інформацію, можуть зв’язатися з адміністрацією сайту для усунення розбіжностей, викликаних інформацією, розміщеною на сайті. Такі відвідувачі та/або користувачі попередньо зобов’язані самостійно, шляхом спілкування в рамках сайту, спробувати вирішити спірні на їх погляд питання, вживши для цього розумні заходи.

4.5. Адміністрація сайту має право в будь-який час припинити дію Угоди з користувачем, у тому числі якщо користувач порушив будь-яке положення Угоди або вчинив дії, які явно вказують, що користувач не має наміру або не здатний дотримуватися положень Угоди.

4.6. Модератор, у разі порушення користувачем умов цього положення, може видалити розміщену інформацію, відгук, коментар; заблокувати обліковий запис; заборонити доступ користувача до сайту або виключити доступ до частини можливостей сайту за IP-адресою.

4.7. Чітко аргументоване заперечення дій модераторів можливе шляхом спілкування з Адміністрацією сайту.

5. Угода про конфіденційність

5.1. Порядок збору, використання і розголошення інформації, яка може розглядатися як конфіденційна, здійснюється на підставі Угоди про конфіденційність.

5.2. Приймаючи умови цієї угоди або відвідуючи сторінки сайту, відвідувач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність щодо використання персоніфікованої та неперсоніфікованої конфіденційної інформації відповідно.

5.3. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої Адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (відвідувачем або користувачем) її сайтів та/або заповнення реєстраційних форм, у тому числі персональних даних користувачів, здійснюється адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа (відвідувач або користувач) усвідомлює та надає згоду на збирання та обробку своїх персональних даних адміністрацією сайту в рамках та з метою, передбачених умовами Користувальницького повідомлення, Угоди про конфіденційність відповідно до законодавства України; зобов’язується повідомляти у письмовій формі адміністрацію сайту про зміни його персональних даних.

6. Обробка і зберігання ваших персональних даних

6.1. Ми гарантуємо конфіденційність персональних даних і застосовуємо організаційні і технічні заходи для захисту персональних даних. У певних випадках адміністрація сайту взаємодіє зі своїми партнерами по обробці персональних даних і передає їм ці дані. У таких випадках ми забезпечуємо, щоб було вжито належних заходів щодо захисту таких даних. Це означає, що ми не передаємо будь-які дані партнерам, чиї правила зберігання даних здаються нам сумнівними, або якщо нам відомо, що такі правила істотно відрізняються від умов, передбачених цією Угодою.

6.2. Ми можемо зберігати персональні дані двох видів:

6.2.1. Ідентифікаційні дані, включаючи ім’я, прізвище та IP-адресу;

6.2.2. Контактні дані, включаючи email користувача.

6.3. Ми обробляємо персональні дані з кількох причин:

6.3.1. Щоб відвідувачі сайту мали можливість залишати коментарі, використовуючи технічні можливості сайту (якщо у них є таке бажання).

6.3.2. Щоб забезпечити функціонування сервісів (наприклад, показувати актуальні оголошення).

6.3.3. Щоб відвідувачі сайту мали можливість отримувати нашу інформаційну розсилку з підпискою.

6.3.4. Щоб у нас була можливість збирати статистику. Статистика потрібна нам з двох причин: щоб бачити, чи доступні наші сервіси відвідувачам сайту, а також, щоб розуміти, яким чином відвідувачі сайту використовують наші сервіси, тим самим, роблячи сервіси зручнішими для відвідувачів на основі отриманих спостережень.

6.3.5. Ми використовуємо дані, отримані від Вас (ім’я та прізвище, email адресу для інформаційної розсилки), тільки за умови отримання Вашої згоди з правилами обробки таких даних.

6.4. Терміни зберігання різних даних можуть відрізнятися.

6.4.1. Персональні дані, що дозволяють нам проаналізувати доступність сервісів, зберігаються три роки.

6.4.2. Персональні дані, що дають можливість залишати коментарі, зберігаються до того моменту, поки Ви не припините використовувати функцію коментування.

6.4.3. Персональні дані, які зберігаються у нас, не використовуються для персоналізації чого-небудь де-небудь (юридичною мовою це означає, що ми не створюємо ніяких автоматизованих рішень і не створюємо ніяких профілів на основі цих даних).

6.5. Ви маєте право на:

6.5.1. Можливість змінювати свої персональні дані, якщо вони недостатньо повні і / або неправильні.

6.5.2. Запит на видалення Ваших персональних даних.

6.5.3. Якщо Ви вважаєте, що Ваші права та інтереси були порушені, Ви можете пред’явити претензію. Ми зробимо все можливе, щоб виправити ситуацію.

7. Кукі-файли

7.1. Щоб зробити відвідування Вами сайту зручнішим, відстежувати відвідування сайту і покращувати сервіс, ми збираємо невелику частину інформації, відправленої з Вашого браузера, так звані файли cookie. За бажанням Ви можете не надсилати кукі-файли (будь ласка, зверніться до налаштувань Вашого браузера, щоб дізнатися, як це зробити). Однак, будь ласка, візьміть до уваги, що відключення функції відправки файлів cookie може обмежити Ваші можливості використання сайту.

8. Заключні положення

8.1. Заповнюючи форму реєстрації на сайті, відвідувач автоматично приймає умови цієї Угоди.

8.2. Відвідувач приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. У цьому випадку користувач розуміє і погоджується з тим, що адміністрація сайту буде розцінювати факт використання користувачем сайту, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

8.3. Діяльність адміністрації сайту проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки і офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

8.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Відвідувачами, Користувачами або третіми сторонами, а також за упущену вигоду в результаті діяльності tayemnakimnata.com.

8.5. Користувач погоджується, що він несе одноосібну відповідальність (і що адміністрація сайту не несе відповідальності перед користувачем або будь-якими третіми особами) за будь-яке порушення користувачем своїх зобов’язань, встановлених цією Угодою, а також за всі наслідки таких порушень (включаючи будь-які збитки чи шкоду, які може понести адміністрація сайту).

8.6. Умови цієї Угоди можуть бути змінені адміністрацією сайту в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за посиланням.

Новини партнерів