Політика конфіденційності

Загальні положення

Ця угода укладається між Tayemnakimnata.com (далі за текстом — сайт або блог) — інтернет-порталом, що надає доступ і послуги сайту Tayemnakimnata.com й і приватною особою, яка відвідала сторінки блогу або скористалася хоча б одним із сервісів, що надаються в рамках сайту (далі за текстом – відвідувачем сайту).

Ця угода регулює порядок збору, використання та розголошення адміністрацією сайту інформації про приватну особу, яка може бути визнана конфіденційною або є такою за визначенням.

1. Джерела інформації

1.1. Інформація, про яку йдеться в цій угоді, може бути персоніфікованою (прямо відноситься до конкретної особи або асоціюється з нею) та неперсоніфікованою (дані про відвідувача сайту, отримані без прив’язки до конкретної особи).

1.2. Сайту доступна інформація, одержувана такими способами:

  • під час листування Адміністрації з відвідувачами сайту за допомогою електронної пошти;
  • інформація, що надається відвідувачами при реєстрації на форумі, сайті, в рамках заходів, що проводяться адміністрацією сайту, опитуваннях, заявках, формах зворотного зв’язку шляхом внесення записів до реєстраційних онлайн-форм;
  • технічна інформація — дані про інтернет-провайдера відвідувача, IP-адресу відвідувача, характеристики ПК та програмного забезпечення, що використовується, дані про завантажені та вивантажені на сайт файли тощо;
  • статистичні дані про вподобання окремо взятого відвідувача (тематика переглянутих сторінок).

1.3. Конфіденційною у розумінні цієї угоди може бути визнана лише інформація, що зберігається в базі даних сайту у зашифрованому вигляді та доступна для перегляду виключно адміністрації сайту.

Інформація, яка добровільно розміщена особою у загальних розділах сайту при заповненні реєстраційних форм та доступна будь-якому іншому користувачеві сайту, або інформація, яка може бути вільно отримана з інших загальнодоступних джерел (в тому числі коментарі), не є конфіденційною.

2. Безпека

2.1. Адміністрація сайту використовує сучасні технології забезпечення конфіденційності персональних даних, даних, отриманих із реєстраційних форм, що залишаються відвідувачами сайтів, з метою забезпечення максимального захисту інформації.

2.2. Доступ до особистої інформації користувача здійснюється через систему авторизації з логіном та паролем. Користувач зобов’язується самостійно забезпечити збереження даних авторизації, ні в якому разі не розголошувати їх третім особам. Будь-які зміни особистої інформації, внесені за допомогою даних авторизації будуть вважатися здійсненими особисто користувачем.

2.3. Збирання, зберігання, використання, обробка та розголошення інформації, отриманої адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (відвідувачем або користувачем) її сайтів та/або заповнення реєстраційних форм, у тому числі персональних даних користувачів, здійснюється адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа (відвідувач або користувач) усвідомлює та надає згоду на збирання та обробку своїх персональних даних адміністрацією сайту в рамках та з метою, передбачених умовами Угоди з користувачем, Угоди про конфіденційність відповідно до законодавства України.

3. Прикінцеві положення

3.1. Відвідуючи сторінки сайту (окрему публікацію) та/або заповнюючи форму реєстрації на сайті, відвідувач автоматично приймає умови Угоди про конфіденційність.

3.2. Діяльність адміністрації сайту здійснюється відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення розглядатимуться виключно у порядку, передбаченому законодавством України.

3.3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі чи непрямі збитки, завдані користувачами або третіми сторонами, а також за втрачену вигоду через діяльність Tayemnakimnata.com.

3.4. Умови цієї Угоди можуть змінюватися адміністрацією сайту в односторонньому порядку.

Новини партнерів