Гра Railway Empire – це досить складний економічний симулятор, який містить багато деталей із якими складно розібратися новачкам, які вперше намагаються збудувати свою власну віртуальну залізничну імперію. Одна із них – це механіка складів, які можна будувати у містах.
Нижче Ви знайдете переклад українською хорошого гайду по складах, який створений одним із гравців у спільноті гри у Steam. Він допоможе розібратися із тим, як працює ця механіка та коли потрібно починати будувати сховища у грі.
Гайд та поради Railway Empire українською
Щоб склад у грі Railway Empire запрацював, ви повинні натиснути на нього і вказати, що конкретно на ньому буде зберігатися (до 6 різних типів товарів). Також гравець вказує максимальну кількість кожного товару.
Щоб встановити максимальний ліміт на 99, потрібно натиснути відповідну кнопку внизу меню. Ви не можете зберігати на складі товари, на які поки що ніде на карті немає попиту.
Зазвичай, коли ви перевозите вантаж, ви отримуєте оплату, коли вивантажуєте його в місті. Це означає, що ви не отримуєте гроші за перевезення, скажімо, зерна з ферми на склад, але отримуєте, коли воно пізніше потрапляє до складу міста.
Склади у Railway Empire: автоматичний режим гри
Використання складу (сховища) залежить від стилю гри – ви можете грати без них. Деяким гравцям подобається, як вони виглядають, інші вважають їх зайвими витратами для економіки та ускладненням ігрового процесу. Завдяки високій пропускній здатності, вони можуть допомогти “збалансувати” потреби міста, надаючи те, що потрібно жителям, зі складу.
В автоматичному режимі гри вантажі будуть підбиратися так, щоб наситити потужності по одному товару за раз, залишаючи потребу в інших товарах незаповненою, що не є оптимальним для зростання міста. Кілька поїздів, що здійснюють доставляння і визначають пріоритетність різних товарів, можуть добре працювати, але насправді це не набагато простіше, ніж пряма доставка з виробництва.
Склад має значення для товарів високого попиту, які надходять здалеку. Оскільки поїзди завантажують лише стільки вагонів певного товару, щоб заповнити цільове місто до повної місткості (а інші поїзди, що вже їдуть з тим самим товаром, враховуються для заповнення цієї місткості), віддалене джерело може побачити повну місткість вже “в дорозі” і не завантажувати більше.
Як тільки товар доставлено, його одразу починають споживати. Для віддалених джерел існує ймовірність того, що товари будуть спожиті до того, як наступний потяг зможе поповнити запаси, і місто буде відчувати нестачу товарів, тому що дорога займає багато часу. Склад може слугувати накопичувачем товарів ближче до міста, щоб підтримувати безперервне постачання.
Читайте також: Railway Empire – поради новачкам та інструкція, як будувати залізничні шляхи на початку гри.
Склади можуть безпосередньо обслуговувати міста та сільську промисловість. Це робить їх чудовою альтернативою доставці всього на дорогоцінні платформи міських станцій. Коли ви розміщуєте склад, з’являються смужки, що вказують на місця, які можна обслуговувати. Коли ви вказуєте товари, які потрібно забрати зі складу, будь-які товари, вироблені у з’єднаних місцях, і які є в надлишку, можна забрати поїздами зі складу. Зверніть увагу, що такі товари не вважаються “на складі”, а знаходяться в місці їхнього походження.
Крім того, будь-які товари, доставлені на склад потягом, доступні в будь-якому місті, з яким вони пов’язані. Зверніть увагу, що ви не можете автоматично “протягнути” товари через склад без використання поїзда, тому ви не можете доставити товари між найближчим виробництвом і містом без потяга.