Якщо Ви українська дитина 90-х та навіть й 00-х років, то точно грали в ігри на Денді й гра Spider-Man: Return of the Sinister Six добре Вам знайома. Ви точно у точно у неї грали навіть, якщо чуєте її назву вперше. Це не дивно, адже в дитинстві ми не знали англійської мови й тоді називали її просто грою про Людину-павука або Спайдер-мена.
Ця гра була надзвичайно складною, тому непросто найти людину (юного ґеймера), який міг би її пройти повністю. Саме тому мало хто знає про її сюжет, історію та події, що відбуваються із головним героєм буквально після другого рівня.
У цьому відео на українському ігровому YouTube-каналі “Таємна кімната” Ви дізнаєтесь про історію створення Spider-Man: Return of the Sinister Six та нарешті розгадаєте таємницю того, як закінчується єдина 8-бітна віртуальна пригода Людини-павука на Денді. Ця розповідь точно варта Вашої уваги.
Огляд та проходження Spider-Man: Return of the Sinister Six Dendy/Nes/Famicom
Ця гра надзвичайно атмосферна та навіть у наш час здатна занурити гравця у похмурий світ хоч і віртуального, але дуже небезпечного Нью-Йорка. Важливо знати, що цій грі вже понад 30 років! Дата виходу Spider-Man: Return of the Sinister Six: жовтень 1992 року.
Коротка історія ігрової приставки Денді
Піратський тайванський клон японської ігрової консолі Famicom 1983 року, який у 1985 році з’явився на прилавках магазинів Північної Америки під назвою Nintendo Entertainment System (NES), до України дістався у 1990-х.
Ця ігрова приставка буквально одразу стала мрією усіх дітлахів того часу, адже відкривала просто небачені на той час можливості та надавала доступ до небаченого раніше світу відеоігор та цифрових розваг.
За роки актуальності консолі лише офіційно на NES/Famicom були випущено – 1395 відеоігор. У нашому дитинстві ми грали лише у невеличку частину із цієї кількості, тому сьогодні багато ґеймерів з великим задоволенням досліджують тему ретро-ігор та знайомляться із тими іграми, у які не мали можливості грати в дитинстві.
Читайте та дивіться також: