Гра Epic Mickey – це одна із кращих ігор про віртуальні пригоди Мікі Мауса та один із найкрасивіших платформерів, що виходили для Nintendo Wii. У цьому матеріалі ви дізнаєтесь про секрети та корисні поради, які допоможуть новим гравцям розібратися, як функціонує світ гри. Це переклад українською публікації від IGN.
Окрім цього, ви можете ознайомитись з оглядом гри від автора українського ігрового YouTube-каналу “Таємна кімната”.
Огляд Epic Mickey на Nintendo Wii Українською
Колекційні предмети
По всій Пустці (Wasteland) заховані різноманітні колекційні предмети. Найпоширеніший з них – електронний квиток (e-ticket), який є вашою валютою у світі гри Epic Mickey.
Ви можете знайти квитки, розбираючи на частини предмети по всьому світу, або ж знайти їх на виступах тощо. Також можна заробляти електронні квитки, виконуючи певні додаткові завдання для місцевих жителів.
Квитки бувають різних номіналів:
- зелений коштує 20 електронних квитків,
- білий – 10,
- золотий – 100.
На момент початку гри ви можете мати при собі лише таку кількість квитків, але ви можете придбати оновлення для гаманця, які дозволять вам носити з собою їх більше. Квитки можна витрачати лише тоді, коли ви погоджуєтесь заплатити певним персонажам, або коли ви відвідуєте різні магазини.
Окрім електронних квитків, ви також можете знайти спеціальні значки, додатковий контент і котушки з фільмами. Додатковий контент призначений для розваги. Ви можете переглянути його в меню “Додатково”.
Значки – це ще один колекційний предмет, який не має практичного призначення. Однак бобіни з фільмами цінні тим, що ви можете здати їх швейцару в Mean Town протягом всієї гри, і він винагородить вас приємними дрібничками. Ви можете розблокувати поліпшення здоров’я, оновлення гаманця і навіть два мультфільми для перегляду в меню “Екстра”, якщо хочете.
У грі наявно 36 роликів, по одному на кожну фазу гри. Ви не можете отримати доступ до всіх етапів гри за одне проходження, і ви не зможете заробити всі нагороди за їх збирання, доки не пройдете гру щонайменше на третьому етапі.
Читайте також: добірка цікавих українських інді-ігор на PC
Можливість вибору та наслідки
Під час проходження гри Epic Mickey у вас будуть варіанти, як діяти далі в окремих моментах. Наприклад, на одному з етапів вам пропонується зіграти пісню на сопілці. Ви можете зробити це, щоб очистити сцену, або ж пошукати альтернативне рішення.
Від того, як ви впораєтесь з таким вибором, залежатиме, як розгортатиметься гра. Її завершення буде відрізнятися, але це ще не кінець.
Наприклад, якщо ви дозволите сейфу впасти на Муді в Ос-Тауні (OsTown) на початку гри, ви не зможете попросити його допомогти вам витягнути аніматронічний буксир Дональда з калюжі розріджувача набагато пізніше в грі.
Вибір, який ви можете зробити, і його результати не завжди очевидні, але загалом є “хороші” і “погані” способи розв’язувати будь-яку проблему.
Хороші способи передбачають використання фарби, а погані – розчинника. Як приклад, кожного боса, окрім останнього, можна перемогти за допомогою фарби або розчинника, і ви отримаєте різні нагороди залежно від того, яку рідину ви використовуєте.
Найкраще пройти гру принаймні двічі, один раз використовуючи фарбу (яка, як правило, приносить найкращі нагороди), а другий раз – розчинник. Це єдиний спосіб відчути все, що може запропонувати гра Epic Mickey.
Ескізи (Sketch)
На завершальних етапах гри вам буде надана можливість використовувати предмети, відомі як Скетчі. Ви можете взяти з собою лише обмежену кількість, і часто вони коштують дуже дорого в магазинах, але це лише через те, наскільки корисними вони можуть бути.
Існує три типи скетчів у світі гри Epic Mickey:
- Телевізор,
- Ковадло,
- Годинник.
Телевізор можна кинути на силові колодки, щоб подати живлення на електричні пристрої. Або ви можете кинути його, щоб розважити ворогів, щоб вони залишили вас у спокої, поки ви тікаєте або займаєтеся чимось поблизу. Ви також можете кинути його, якщо вам потрібно залізти на нього і зробити подвійний стрибок, щоб дістатися до вищого виступу.
Ковадло корисне як зброя, яку можна кинути у ворога. Ви також можете кинути його на підставку, щоб надати ваги вимикачу, щоб відкрити деякі двері. Ви можете кинути ковадло і зістрибнути з нього, щоб досягти висоти, так само як ви можете це зробити в скетчі “Телевізор”.
Скетч “Годинник” дозволяє сповільнити плин часу на кілька секунд. Ви все одно будете рухатися зі своєю звичайною швидкістю, але вороги – ні.
Щоб пройти гру, будуть моменти, коли вам потрібно буде використовувати предмети Скетчу. Ви можете перебирати їх і використовувати за допомогою кнопок “-” і “+” на Wii Remote, доки у вас під рукою є певний тип скетчу. Зокрема, “Годинник” може бути корисним, якщо у вас проблеми з ворогами, але в інших випадках він навряд чи буде використовуватися взагалі.
Фарба та розчинник як інструменти
Фарба та розчинник стануть у пригоді під час битви з ворогами, але вони також стануть вам у пригоді під час проходження багатьох етапів. Проходячи кожен етап, ви часто натраплятимете на напівпрозорі (майже невидимі) предмети, які можна оживити за допомогою фарби.
Наприклад, ви можете побачити шестерню на стіні. Якщо ви зафарбуєте її, то зможете змусити сусідні платформи обертатися, щоб дістатися до вищого виступу.
Іноді ви натрапите на щось особливо яскраве та насичене, наприклад, світло-блакитну цеглу на стіні або дверний отвір, який виглядає занадто яскравим і живим на тлі тьмяного оточення. У таких випадках часто можна обприскати відповідний об’єкт, щоб він став напівпрозорим. Ви можете виявити приховану кімнату за ним або зупинити небажаний ефект.
Будуть випадки, коли вам доведеться використовувати суміш фарби та розчинника, щоб продовжити роботу. Можливо, вам знадобиться пофарбувати щось, щоб оживити його і привести в рух, а потім використати розчинник, щоб заморозити його там, де ви хочете. Фарба та розчинник лежать в основі майже кожної головоломки в грі.
Читайте також: паролі до гри SpongeBob’s Truth or Square на Xbox 360, Wii, PSP та DS