У цій публікації Ви дізнаєтеся про маленькі українські інді ігри, які, ймовірно, не потраплять у чарти “найвідоміших” та “найпопулярніших”. Але це зовсім не означає, що ці українські ігри не варті уваги гравців.
Дуже часто українські розробники – це фанати своєї справи, які буквально палають бажанням створити свою першу гру. Переважна більшість ігор із цього списку – це саме перша спроба пера молодих розробників-новачків. На цьому етапі автори особливо потребують уваги та підтримки, що й стало причиною для створення даної публікації.
Не соромтесь залишати свої думки у коментарях та відгуки на сторінках ігор у магазині, де вони продаються. Це допоможе авторам зрозуміти, чи у правильному напрямку вони рухаються й покаже усім алгоритмам, що ці ігри варто рекомендувати новим гравцям. Представляю Вашій увазі добірку українських інді ігор, про існування яких Ви точно не знали.
- Дата виходу: 16 травня 2023 року
- Розробник: Amosov Vladyslav
- Ціна у Steam: 163 грн
Materialization of memories – це рольова гра жанрі Survival Horror. У ній ми беремо під своє керування загін із трьох персонажів й намагаємося розібратися, що твориться в альтернативній реальності, до якої ми потрапили. Світ гри – це суміш із країн пізнього соціалізму.
Історія гри розпочинається у момент, коли один із наших героїв вирішує провести незапланований ризикований експеримент. Результатом стало наше переміщення у просторі. Ми опинилися у світі, який вже не має навіть повноцінних материків – лише острови. Цей світ не лише виглядає по-іншому, але й закони фізики тут працюють інакше. Нас оточує багато незрозумілих небезпечних пасток. Це щось схоже на аномалії із серії S.T.A.L.K.E.R..
У грі цікава змішана бойова система. Якщо наші персонажі мають стрілецьку зброю, ми можемо атакувати ворогів на відстані. Якщо такої немає або ворог надто близько, вмикається ближній бій у стилі японських рольових ігор. Це дуже цікавий підхід, що дуже урізноманітнює ігровий процес і дозволяє гравцю обирати той стиль, який йому більше подобається.
Так як Materialization of memories – це все ж рольова гра, кожен із наших персонажів має власні вміння, характеристики та таланти. Також, не варто забувати про характери, які розкриваються у текстових діалогах. Персонажі розмовляють, підтримують один одного та сперечаються, бо кожен має власний погляд на певну конкретну ситуацію.
В цілому, Materialization of memories – це цікава маленька українська рольова гра. В ній багато цікавих моментів та хороша атмосфера. Наявність великої кількості різних пасток на шляху змушує гравця уважно вивчати світ. Також присутні різні загадки.
Як і персонажі, вороги у грі колоритні, хитрі й перемогти їх з першої спроби не так просто. Часто вони ще більш балакучі за наших героїв. Їх історії та мотивацію битися цікаво досліджувати (не стосується п’явок).
Це гра для любителів нестандартних рольових ігор, правила та світ яких потрібно вивчати, щоб зуміти завершити історію. Варто бути готовим до того, що на початку гри у гравця буду не один десяток питань, відповіді на які потрібно шукати у діалогах, записках та навколишніх локаціях.
Хоч Materialization of memories – це інді-гра, на сторінці у Steam зазначені досить високі рекомендовані вимоги для комп’ютера гравця. Аж 16 GB оперативної пам’яті. Гра спокійно працює й на 8 GB.
У грі на диво непогана оптимізація. У неї спокійно можна грати навіть на не дуже потужному ноутбуці. Для Indie це велика рідкість, що трапляється не часто.
Гра Materialization of memories рекомендується для ознайомлення усім любителям атмосферних рольових ігор. Та гравцям, які шукають нові та цікаві українські інді ігри.